شرایط و مقررات
اعضای محترم پت شاپ کلینیک دامپزشکی یوسف آباد و مصرف کنندگان محصولات فروشگاه لازم بذکر است پت شاپ کلینیک دامپزشکی یوسف آباد طبق قوانین زیر عمل خواهد کرد:
***استفاده شما از فروشگاه اینترنتی وای پت به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد***
1- خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات ypet.ir برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
2- اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی ypet.ir از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است.
3-کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
4-شما به فروشگاه اینترنتی ypet.ir اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی ypet.ir استفاده نخواهید کرد. شما از فروشگاه اینترنتی ypet.ir به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستید.
5-فروشگاه اینترنتی ypet.ir ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه اینترنتیypet.ir نیستند و فروشگاه اینترنتیypet.ir هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. فروشگاه اینترنتی ypet.ir این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات فروشگاه اینترنتیypet.ir لینک می شوند توسط افرادی خارج از فروشگاه اینترنتی ypet.ir اداره می شوند، لذا سایت ypet.ir نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در فروشگاه اینترنتی ypet.ir خود برعهده خواهید داشت.
6-فروشگاه اینترنتی ypet.ir اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. فروشگاه اینترنتی ypet.ir این اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. فروشگاه اینترنتی ypet.ir تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از فروشگاه اینترنتیypet.ir یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد
7-این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی ypet.ir خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.
8-ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های فروشگاه اینترنتی ypet.ir هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.
9-کد تخفیف مربوط به بخشی از سازمان ها و ادارات بوده که باypet.irدارای توافق نامه میباشند و برای اعضاء خود کارت تخفیف تهیه می نمایند.
10-سیاست های کلی فروشگاه اینترنتی ypet.ir منطبق بر قانون تجارت بوده و ماده ۳۷ این قانون مورد پذیرش این وب سایت می باشد.
«در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل ۷ روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.»
11-قیمت های ارائه شده در سایت در زمان خرید به روز میباشد.اطلاعات تکمیلی در رابطه با خرید کالا در شاخه مربوطه و بر اساس موجودی کالا اطلاع رسانی می گردد.
12- اعتبار قیمت ها در سایت ۲۴ ساعت میباشد
13-خدمات جانبی و پس از فروش بر عهده شرکت گارانتی کننده محصول می باشد.
***شرایط حمل و نقل***
فروشگاه اینترنتی ypet.ir موظف به تحویل دستگاه ها در آدرس شرکت بوده و هیچگونه مسئولیتی در رابطه با حمل نادرست نداشته و مسئولیت آن متوجه خریدار می باشد.همچنین دستگاه های شامل گارانتی پس از خروج از شرکت تابع شرایط گارانتی می باشند.

There are no products